Naprawy Zdalne

Obecny stan zagrożenia epidemicznego w naszym kraju zmusza nas wszystkich do zmian. Stosując się do wytycznych Polskiego Rządu musimy ograniczać do minimum kontakty społeczne. Wiele osób musi pracować zdalnie.

Wychodząc naprzeciw zaistniałej sytuacji uruchamiamy specjalną usługę naprawy zdalnej Twojego komputera.

 

Zapoznaj się z krótkim przewodnikiem, w którym dowiesz się jak to działa!

 

Co muszę zrobić, by móc zdalnie naprawić mój komputer?

Jedyne, co musisz zrobić to pobrać i zainstalować na swoim komputerze bezpłatny program, który umożliwi nam poruszanie się po Twoim komputerze. Link do programu znajdziesz tu KLIK! lub na dole tej strony.

 

Jakie usterki można naprawiać zdalnie?

Naprawić można bardzo wiele usterek, których przyczyną jest błąd w systemie operacyjnym Windows. Warunek jest tylko jeden: system musi się uruchamiać i łączyć z internetem. Dzięki temu możliwa jest zdalna naprawa komputera, np. odwirusowanie systemu, przedłużenie licencji programu antywirusowego, itp. 

 

Ile kosztuje zdalna naprawa komputera?

Jest to kwestia indywidualna. Zwykle koszt naprawy nie przekracza 150.00 zł, a bardzo często to jedynie 40.00 zł, 50.00 zł lub 80.00 zł. Zadzwoń, a podczas rozmowy telefonicznej poinformujemy Cię wstępnie o kosztach naprawy.

 

W jaki sposób zapłacę za tego typu usługę?

Oczywiście przelewem. Po wykonaniu naprawy prześlemy Ci link, który umożliwi Ci zrobienie szybkiego przelewu internetowego i rozliczenie się za wykonaną usługę. Na życzenie wystawimy również fakturę VAT.

 

Skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci czy jest możliwość wykonać zdalną naprawę. 

791 111 056

 

Link do programu   →  Download