Serwis wysyłkowy

     Obecny stan zagrożenia epidemicznego w naszym kraju zmusza nas wszystkich do zmian. Stosując się do wytycznych Polskiego Rządu musimy ograniczać do minimum kontakty społeczne. Wiele osób musi pracować zdalnie.

Wychodząc naprzeciw zaistniałej sytuacji uruchamiamy specjalną usługę serwisu wysyłkowego na terenie Warszawy i okolic *.

 

Teraz oddasz swój komputer do serwisu bez wychodzenia z domu i zrobisz to w 3 prostych krokach:                                       

Krok 1dzwonisz do nas i zgłaszasz usterkę

Krok 2 : zamawiamy kuriera, który odbierze od Ciebie komputer

Krok 3 : przekazujesz laptop kurierowi, który dostarcza go nam w ciągu zaledwie 3 godzin!

 

Kolejnym etapem jest wycena naprawy. Po otrzymaniu komputera przeprowadzamy diagnozę,  wstępną wycenę i kontaktujemy się z Tobą telefonicznie. 

 

Uwaga!                                                                                                                                                         

Z uwagi na to, że zaistniała sytuacja powstała z przyczyn niezależnych ani od nas, ani od klienta, na ten czas dzielimy się kosztami wysyłki laptopa do serwisu! Oznacza to, że Twój koszt serwisu wysyłkowego to jedynie 28,00 zł (cena dotyczy I strefy wysyłkowej, która obejmuje teren całej Warszawy). Drogę powrotną komputera opłacamy my. 

 

* Jeśli mieszkasz pod Warszawą koszty wysyłki komputera w jedną stronę wynoszą 52.00 zł. Zapoznaj się z oznaczeniem stref wysyłki na mapie naszego kuriera – TUTAJ.

 

W przypadku braku zgody na naprawę komputera koszty transportu klient pokrywa w całości.

 

Bezpieczeństwo Twojego sprzętu podczas transportu jest dla nas bardzo ważne. Dlatego wszystkie wysyłki realizowane są z ubezpieczeniem do 5.000zł.

 

Wskazówki do wysyłki 

Komputer należy zapakować w karton i zabezpieczyć jego wnętrze w taki sposób, by sprzęt się w nim nie poruszał. Użyj do tego celu folii bąbelkowej lub jeśli jej nie posiadasz, innego wypełniacza, np. starych gazet. Wyślij nam tylko laptop i zasilacz. Usuń z komputera wszystkie inne sprzęty – adaptery USB, pendrive’y, myszki, modemy.

 

 

Wysyłki są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej Priorytet Przesyłki Kurierskie.