Skuteczne odzyskiwanie danych

Skuteczne odzyskiwanie danych jest procesem wymagającym dużych umiejętności informatycznych, a utrata danych może być skutkiem wielu usterek. Ze względu na to w  naszym serwisie komputerowym Enter Serwis w Warszawie znamy się na swojej profesji i świadczymy również usługi odzyskiwania danych ze wszystkich typów nośników, czyli:

    • Dysków twardych;
    • Płyt CD/DVD;
    • Kart pamięci;
    • Przenośnych nośników pamięci (np. Pendrive)

Cena odzyskania danych waha się między 80 zł a 250 zł i uzależniona jest od stopnia uszkodzenia nośnika. Utrata danych może wynikać z wielu powodów. Niezależnie od nich, czy było to opróżnienie kosza, sformatowanie dysku czy cos innego, pamiętaj, żeby nie zapisywać nowych danych na tym nośniku! Spowoduje to prawdopodobnie nadpisanie danych i w konsekwencji zmniejszysz szanse na skuteczne odzyskiwanie danych.

UWAGA! Niczego nie wykonamy bez Twojej uprzedniej zgody. Przed podjęciem się odzyskiwania Twoich danych wykonujemy BEZPŁATNY przegląd i na jego podstawie przedstawiamy Ci plan działania. To od Ciebie zależy w jakim stopniu go zrealizujemy.

Świadczona przez nasz serwis komputerowy w Warszawie próba odzyskania danych może skończyć się niepowodzeniem. W takim przypadku nie ponosisz żadnych kosztów.

Czas realizacji usługi odzyskiwania danych w naszym serwisie komputerowym w Warszawie to zwykle ok. 2 – 3 dni (jeśli coś się przedłuży – poinformujemy Cię o tym).

Przewiń do góry