Enter Serwis

Serwis w dniu 12.07 (Piątek) czynny do godz. 15:00

Serwis w dniu 15.07 (Poniedziałek) czynny od godz. 11:00

Kompleksowa modernizacja laptopa

Kompleksowa modernizacja laptopa to sposób na przywrócenie sprawności staremu laptopowi. Ze względu na to w naszym serwisie komputerowym w Warszawie Enter Serwis świadczymy również usługi rutynowych modernizacji sprzętu komputerowego wszystkich marek.

Prawidłowo przeprowadzona modernizacja pozwala przywrócić świetność używanego przez Ciebie sprzętu, dlatego u nas otrzymasz profesjonalną pomoc – uzyskujemy przyrost wydajności komputera nawet rzędu 60%!

Przeprowadzana u nas kompleksowa modernizacja laptopa to również czas na wykonanie czyszczenia systemu operacyjnego. Bez wątpienia naprawimy Twój rejestr systemu, usuniemy systemy oprogramowania, wirusy i złośliwe oprogramowania (malware).

UWAGA! Niczego nie wykonamy bez Twojej uprzedniej zgody. Przed podjęciem się modernizacji starego laptopa wykonujemy BEZPŁATNY przegląd i na jego podstawie przedstawiamy Ci plan działania. To od Ciebie zależy w jakim stopniu go zrealizujemy.

Dodatkowo świadczona przez nasz serwis komputerowy w Warszawie modernizacja starego laptopa objęta jest 12 miesięczną gwarancją na wymienione części