Zalany laptop
czyszczenie i naprawa

Zalany laptop to usterka, która może przytrafić się każdemu. To właśnie dlatego warto wiedzieć jak odpowiednio zareagować, aby nie dopuścić do powstania poważnych awarii.

Po zalaniu laptopa postaraj się przede wszystkim przynieść go lub wysłać do naszego serwisu komputerowego w Warszawie. Na miejscu na pewno profesjonalnie go osuszymy i wyczyścimy płytę główną. Dzięki czemu jeszcze przez długi czas Twój laptop będzie mógł być używany.

W Enter Serwis znamy się na swojej pracy, dlatego zalany laptop nie jest dla nas wyzwaniem. Przede wszystkim używamy sprzętu najwyższej jakości, oryginalnych zamienników oraz najlepszych substancji, którymi ewentualnie oczyszczamy podzespoły laptopa.

Zawsze rutynowo podczas czyszczenia zalanego laptopa przeprowadzamy regenerację układu chłodzenia wraz z wymianą past termicznych.

Zalany laptop czasami wymaga wymiany klawiatury, w związku z tym proponujemy zamienniki w cenie od 60 do 200 zł – zależnie od marki, na które udzielamy gwarancji na okres 12 miesięcy.

UWAGA! Na pewno niczego nie wykonamy bez Twojej uprzedniej zgody. Przed podjęciem naprawy wykonujemy BEZPŁATNY przegląd i na jego podstawie przedstawiamy Ci plan działania. To od Ciebie zależy w jakim stopniu go zrealizujemy.

Świadczona przez nas usługa czyszczenia zalanego laptopa objęta jest 6 miesięczną gwarancją. Jeśli laptop był uprzednio nieskutecznie czyszczony w innych serwisach – dajemy jedynie 30 dni gwarancji. Skontaktuj się z Enter Serwis, czyli najlepszym serwisem komputerowym w Warszawie w celu poznania szczegółów.

Nasze realizacjie:

Przewiń do góry